7x čo robiť a nerobiť po veľkej prehre v blackjacku

7x čo robiť a nerobiť po veľkej prehre v blackjacku

Čo robiť a nerobiť po veľkých prehrách v blackjacku? Tieto tipy vám pomôžu rýchlejšie sa zotaviť po nepríjemných stratách v obľúbenej kartovej hre.

ROBIŤ: OTRIASŤ SA A POHNÚŤ ĎALEJ

Po veľkej prehre v blackjacku môžete v zásade urobiť len dve veci: otriasť sa a ísť ďalej alebo si spôsobiť ešte väčšie škody. V takýchto situáciách je dobré pripomenúť si štyri fakty:

  • blackjack je nepredvídateľná hra
  • ruku ste odohrali správne, len ste mali smolu
  • príležitostne prehráte aj kombináciu, ktorú ste mali vyhrať
  • je možné vrátiť sa späť a vybojovať zisk

Nemôžete zmeniť minulosť. Prekonajte negatívne myšlienky a posúvajte sa vpred.

NEROBIŤ: PRENASLEDOVANIE STRÁT

Viete čo delí dobrého hazardného hráča od zlého? Schopnosť preniesť sa cez veľké prehry a udržať si odstup. Nenechať sa zlákať vidinou okamžitého prenasledovania strát. Hazard zo zúfalstva je cesta do pekla.

ROBIŤ: DAŤ SI PAUZU

Najmä menej skúsení hráči po ťažkých prehrách v blackjacku podliehajú negatívnym myšlienkam. Dajte si pauzu, vyčistite myseľ, získajte nadhľad. Nedovoľte negativite, aby vás zrazila na zem.

Ďalšie tipy čo robiť a nerobiť po ťažkej prehre v blackjacku

NEROBIŤ: POKAZIŤ SI NÁLADU

Príst o značné peniaze v krátkom časovom období nie je príjemné. No nenechajte si tým pokaziť svoju náladu. Keď to dovolíte, prestanete si hru užívať a tým znížite svoju šancu na výhru.

ROBIŤ : ZNÍŽIŤ VEĽKOSŤ STÁVKY

Jedna z najrozumnejších vecí po ťažkej prehre v blackjacku je znížiť veľkosť stávok. Ťažké prehry môžu oslabiť vaše hráčske schopnosti a znížiť sebavedomie. Začnite si sebadôveru budovať postupne pri malých vkladoch. Nakoniec sa budete cítiť opäť pohodlne aj pri vyšších stávkach.

NEROBIŤ : NEHÁDZAŤ TO NA INÝCH

Najhoršia vec, ktorú môžete po tvrdej prehre urobiť je hádzať vinu na iných – ostatných hráčov či nebodal dealera. Nemôžete obviňovať nikoho iného , len seba.

ROBIŤ : POUČIŤ SA Z CHÝB A SKÚSENOSTÍ

Všetci, aj tí najskúsenejší hazardní hráči, sa dopúšťajú chýb. Kľúčové je poučiť sa z nich. Bojovať alebo podľahnúť neúspechu? Je to len na vás, ako sa zachováte, keď sa práve nedarí.