7 vecí, na ktoré díler v Blackjacku myslí a ty o tom nevieš

7 vecí, na ktoré díler v Blackjacku myslí a ty o tom nevieš

Díler v Blackjacku je tiež len človek. Má svoje myšlienky, pocity. Toto je sedem vecí, na ktoré myslí a hráči o tom ani len netušia!

Nad výsledkom nemám nijakú kontrolu

Nikto neočakáva, že svoju frustráciu po celú dobu úplne zvládnete. Z toho vyplýva, že väčšine dílerov je pravdepodobne nepríjemné, že s nimi zaobchádzate neúctivo, keď sa vám nedarí. Musíte si vždy pamätať, že díler je človek a že práve robí svoju prácu. Ak sa k nim budete správať zle, nikomu to nepomôže a z dlhodobého hľadiska vám to môže skutočne ublížiť.

Dávaj pozor

Každý občas stratí koncentráciu, je to ľudské. Ale ak vás díler musí upozorňovať pri každej druhej ruke, že ste na rade, je to veľmi nepríjemné. K výraznej strane koncentrácie dochádza najmä po niekoľkých drinkoch.

Nerob túto stávku

Díler chce, aby hráč bol úspešný. Zo sebeckých dôvodov, ale chce. Pretože neúspešný hráč mu žiadny „tringelt“ nenechá. Z tohto dôvodu díleri neradi vidia nerozvážnych hráčov, ktorí robia zlé rozhodnutia.

Aj na toto díler v Blackjacku bežne myslí a hráč o tom ani len netuší

Iba predstieram, že sa mi páčiš

Díleri chcú vychádzať s hráčmi dobre. Pri hazardných hrách idú do popredia emócie a nemyslite si, že ak sa díler na vašich vtipoch smeje, aj sa mu v skutočnosti páčia. Ide len o profesionálny prístup.

Mal by si pravdepodobne odísť

Aj keď to díleri nepovedia priamo, ale naznačia vám, že by bolo vhodné stôl opustiť (a možno aj kasíno), robia to vo vašom najlepšom záujme a mali by ste si ich dobrú radu zobrať k srdcu. Ale povedzte to podnapitému hráčovi, ktorý prehral ďaleko viac, ako si mohol dovoliť, však?

Musím vám ponúkať poistenie, ale nemali by ste to brať

Základy úspechu v Blackjacku hovoria o tom, že poistenie by ste mali odmietať. Prečo? Lebo v 70 % prípadoch je vám k ničomu! A díleri to dobre vedia.

Online Blackjack je tiež dobrý (ak nie aj lepší)

Žiadny díler vám priamo nenavrhne, aby ste uprednostnili online Blackjack. No veľmi dobre vie, že táto verzia obľúbenej hry má mnoho výhod oproti kamenným kasínam.