6 tipov ako hrať blackjack víťazne

6 tipov ako hrať blackjack víťazne

Hazardné hry vyžadujú štúdium, poctivý tréning a prax, aby ste mohli dosiahnuť zlepšenie. Predstavíme vám 6 skvelých tipov ako hrať blackjack víťazne.

Ako hrať blackjack víťazne

Nastavte pevný limit na zárobky

Základná stratégia a počítanie kariet – možnosti, ako v blackjacku znížiť výrazne výhodu kasína. Svoje zárobky si musíte ale chrániť. Základnou myšlienkou profesionálov je riskovať len peniaze, ktoré si môžete dovoliť stratiť. Jednoducho opustite stôl na blackjack skôr, ako by ste vyhrali priveľa. Ak počítate karty, musíte sa krotiť a nevzbudiť zbytočné podozrenie.

Využite každú príležitosť na tréning

Niektorí z najväčších expertov na blackjack tvrdí, že predtým ako rozbehli svoju kariéru, niekoľko mesiacov tvrdo trénovali svoju pamäť. Pamäť je pre úspech v blackjacku kľúčová – potrebujete si pamätať, ako optimálne zahrať jednotlivé kombinácie a pamätať si pravidlá hry, vrátane pravidiel stola. Hrajte bezplatné hry online alebo trénujte s hracími kartami doma. Je to jedno, ale trénujte!

Starostlivý výber stola

Kasína zmenili mnohé zo starých pravidiel blackjacku, takže rady, ktoré platili pred 10, 15 či 20 rokmi už neplatia. Staré knihy o stratégiách na blackjack boli vo svojej dobe skvelým zdrojom informácií, no svet sa zmenil a to aj ten hazardných hier. Výber najlepšieho blackjackového stola je alfou a omegou úspechu. Vyberajte ten s najlepšími pravidlami a výplatným pomerom 3:2, nie 6:5.

Konzistentné stávky

Štandardná stratégia počítania kariet hovorí o tom, že pri priaznivom balíčku kariet by ste mali zvýšiť svoju stávku. Nie je to žiadne tajomstvo pre kasína a preto kolísavé stávky môžu vzbudiť podozrenie a viesť k zamiešaniu balíčka. Radšej voľte konzistentné stávky.

Hrajte, len keď je v kasíne menej ľudí

Čím viac ľudí, tým viac rozptýlenia. Ujasnite si, či chcete pri blackjackovom stole klábosiť alebo usilovať sa o výhru. Ak máte za cieľ vyhrávať, berte blackjack tak, ako by to bola vaša práca. Vykonávajte túto prácu tak, aby ste mali čo najmenej rozptyľovania. Aj toto je jeden z dôvodov, prečo mnohí hráči uprednostňujú online blackjack.

Ignorujte doplnkové možnosti v hre

Blackjack ponúka doplnkové možnosti, ale ak chcete víťaziť, tak ich ignorujte. Možnosť poistenia z dlhodobého hľadiska nie je pre hráča výhodná a možnosť vzdania sa používajte len v hraničných prípadoch.