6 schopností, ktoré úspešný hráč blackjacku musí mať (2.)

6 schopností, ktoré úspešný hráč blackjacku musí mať (2.)

Pokračujeme v prehľade schopností, ktoré každý úspešný hráč blackjacku musí mať. V prvej časti sme vám predstavili tri, v druhej si priblížime ďalšie tri.

Schopnosti, bez ktorých sa úspešný hráč blackjacku nezaobíde

Memorovať stratégiu pri každej ruke

Zaobstarajte si strategickú tabuľku blackjacku. Nájdete tam zaznačené všetky ruky, kombinácie kariet a správne možnosti, ako ich zahrať. Najlepší spôsob, ako to trénovať, je hrať zadarmo online blackjack s využitím spomínanej tabuľky. Pokračujte v tom, až kým si neosvojíte optimálne možnosti hrania jednotlivých rúk.

Schopnosť počítania kariet

Najlepší spôsob, ako byť úspešný hráč blackjacku, je vedieť počítať karty. Vďaka počítaniu kariet má hráč prehľad, koľko vysokých a nízkych kariet zostáva v balíku. Počítanie kariet prináša hráčovi výhodu a tá v dlhodobom meradle môže priniesť zisk.

Nenechať sa chytiť pri počítaní kariet

Keď využívate počítanie kariet, hráte s dlhodobou výhodou. To znamená, že priemerne vyhráte viac peňazí, ako prehráte. Nie je to nezákonné, ale… Pokiaľ kamenné kasína odhalia hráča, ktorý počíta karty v blackjacku, môže mu prikázať prestať hrať. Preto je dôležité maskovať počítanie kariet.

Aj keď prehrať nechce nik, v hazardných hrách sa neúspechom celkom nevyhneme. Či budú čiastkové, alebo trvalé, je vo vašich rukách. Preto by vás mohlo zaujímať 7x čo robiť a nerobiť po veľkej prehre v blackjacku.