5 znakov, kedy je dobré opustiť blackjack stôl

5 znakov, kedy je dobré opustiť blackjack stôl

Toto je päť signálov, ktoré vám jasne naznačujú, že je vhodný čas nájsť si iný stôl na blackjack.

Dochádzajú vám peniaze

Azda najvýraznejší signál naznačujúci vám, že je dobré opustiť blackjack stôl sú dochádzajúce peniaze alebo žetóny. Zvážte, či má zmysel vymeniť blackjackový stôl, vyskúšať radšej šťastie v inej hazardnej hre alebo úplne opustiť priestory kasína.

Ostatní hráči pri stole kazia náladu

Nielen zruinovaný bankroll, ale aj zruinovaná nálada je významným signálom na to, aby ste opustili váš blackjack stôl. Ak máte šťastie, narazíte na stôl plný slušných a zábavných hráčov. Pokiaľ však hráte pri stole plnom opitých ľudí, agresívnych, vulgárnych, ktorí vás obťažujú svojim správaním či hlukom, je čas odísť. Nestrácajte čas v takomto negatívnom prostredí, ktoré vás oberá o sústredenie a tým aj o vaše peniaze.

Aj tieto signály naznačujú, že je vhodné opustiť blackjack stôl

Pozor na najslabší článok

Ostatní hráči pri stole nemajú v podstate žiadny vplyv na výsledok vašej hry v blackjacku. Ale nepriamo áno. V jednej sekunde sa môžete ocitnúť medzi veľmi skúsenými hráčmi. V druhej sekunde ale môžete mať pri stole úplných začiatočníkov a ruku na srdce, tých je extrémne náročné ignorovať. Uberajú vám koncentráciu, prípadne im chcete pomôcť nejakou radou. Najlepšie je ignorovať ich a nerozptyľovať svoju pozornosť, ale nie vždy to ide. Preto je dobrou zradou zmeniť blackjack stôl.

Nebavíš sa

Ak nepatríš k profesionálnym hráčom, tvojím cieľom je prioritne zábava. Pokiaľ však máte pocit, že sa nebavíte, zvážte opustiť blackjack stôl, prípadne vyskúšať radšej inú hazardnú hru. Ani v kine nezostanete na filme, ktorý vás nebaví.

Nepáči sa vám díler

95 % dílerov sú majstri svojho remesla a vynikajú v tom, čo robia. Majú profesionálny prístup, odbornosť a vedia ako zaobchádzať s hráčmi. Existujú však díleri, pri ktorých pobyt pri ich blackjack stole pripomína návštevu zubára. Ako to už v živote býva, občas natrafíte na stôl, pri ktorom bude díler, ktorý vám skrátka nesadne.

Ďalšie skvelé tipy na blackjack nájdete TU.