5 spôsobov, ako trénovať počítanie kariet v blackjacku

5 spôsobov, ako trénovať počítanie kariet v blackjacku

Počítanie kariet v blackjacku je skvelým spôsobom, ako znížiť výhodu kasína v tejto hre a nakloniť misky váh na svoju stranu. Päť spôsobov, ako počítanie kariet trénovať!

Ako trénovať počítanie kariet v blackjacku?

Online tréningový program

Celý koncept počítania kariet v blackjacku spočíva v tom, aby hráč dokázal určiť, či balíček má viac vysokých ako nízkych kariet. Každej karte potrebujete rýchlo priradiť bodovú hodnotu a to nasledovne: 10 až eso (vysoké karty) majú hodnotu -1. Karty 7 až 9 (neutrálne) majú hodnotu 0 a karty 2 až 6 (nízke karty) majú hodnotu +1. Vďaka tejto technike dokážete identifikovať, kedy obsahuje balíček veľa vysokých kariet. Potom môžete zvýšiť svoje stávky a pekne zarobiť. Potrebujete však kvalitný tréning počítania kariet v blackjacku. Aby ste si zautomatizovali svoje počítacie schopnosti a dokázali reagovať rýchlo. Navyše musíte vedieť odblokovať rušivé vplyvy z okolia. Existujú online tréningové programy na počítanie kariet v blackjacku a tie rozhodne odporúčame! Na internete nájdete bezplatné aj platené verzie.

Rozdávajte karty sami sebe

Všetko čo potrebujete na tento spôsob tréningu je stôl a balíček kariet. Tento spôsob lepšie stimuluje reálny proces videnia kariet a priraďovania bodových hodnôt k nim. Byť svojim vlastným krupiérom je jednoduchý a pohodový spôsob tréningu počítania kariet v blackjacku. S postupujúcim rastom sebadôvery zvyšujte rýchlosť rozdávania kariet, aby ste sa dostali čo najbližšie k rýchlosti skutočnej hry.

Striedajte sa s priateľom

Vylepšená verzia predošlého spôsobu tréningu, pri ktorej využijete pomoc niektorého z priateľov. Ten bude fungovať ako krupiér a môže vám rozdávať karty. Potenciálne rozdávať karty aj na akože iné miesta fiktívnych hráčov, aby ste čo najlepšie simulovali reálnu hru. Užitočná taktika, pretože zvyčajne sedíte pri blackjackovom stole s viacerými hráčmi. Ak aj váš priateľ má záujem trénovať počítanie kariet v blackjacku, tak sa môžete striedať. Zábavnosť tréningu zvýšite tým, že budete proti sebe súťažiť, komu ide počítanie lepšie.

Tréning pri skutočnom stole

Prvé tri tréningové metódy sú tzv. nanečisto. Svoje úsilie môžete ešte viac zintenzívniť trénovaním pri skutočnom stole. Ale pozor! Odborníci odporúčajú postaviť sa blízko blackjackového stola a trénovať počítanie kariet pri hre iných hráčov. Nemusíte vsádzať žiadne peniaze! Ale nezdržujte sa pri jednom stole dlho, pretože zamestnanci kasína to môžu vyhodnotiť ako podozrivú aktivitu a nemajú to príliš radi. Vďaka tomuto spôsobu reálne otestujete svoje schopnosti.

Stoly s nízkymi stávkami

Posledný piaty spôsob tréningu na počítanie kariet v blackjacku! Otestujete svoje schopnosti pri reálnej hre, ale vyberáte si stoly s nižšími stávkami. Vďaka tomu nebudete hrať pod veľkým tlakom a v prípade, že vám to nepôjde (čo často na prvýkrát nejde), nestratíte veľa financií.