3-minútové stratégie na automaty, blackjack a ruletu

3-minútové stratégie na automaty, blackjack a ruletu

Existujú rozličné stratégie a taktiky pri hraní hazardných hier. Prinášame vám tri trojminútové stratégie na automaty, blackjack a ruletu.

Hrať hazardné hry bez použitia stratégie? To je presne to, čo kasína od vás chcú. Spoliehať sa vyložene na osud, šťastie a náhodu.

Lepšie používať nejakú stratégiu, ako žiadnu. Existuje veľké množstvo stratégií na väčšinu hazardných hier. No nie všetky sa musíte učiť dlhé hodiny.

Prinášame vám tri stratégie na automaty, blackjack a ruletu, ktoré sa naučíte v priebehu maximálne troch minút. Ich použitie v kasíne zvýši vaše šance odísť ako víťaz.

3-minútové stratégie na automaty, blackjack a ruletu

Ruleta

Najlepšou stratégiou pri hraní rulety je nájsť stôl s najlepšími pravidlami a najlepšou možnosťou stávok. Akonáhle nájdete  ten správny stôl, zvyšok je veľmi jednoduchý. Hlavné pravidlo, ktoré chcete nájsť sa volá „in prison“ alebo „en prison“. Toto pravidlo zvyčajne možno nájsť len na stoloch, pri ktorých sa hrá podľa francúzskych pravidiel. „In prison“ je špeciálne pravidlo, ktoré vypláca stávky v pomere 1:1. Najlepšou ruletovou stratégiou, ktorú si osvojíte za menej ako tri minúty, je hrať tam, kde sa vypláca v pomere 1:1 na ruletovom stole, ktorý poskytuje pravidlo „in prison“.

Blackjack

Hra a stratégia, ktorá vám prináša najlepšie možnosti na výhru. Stojí za to vynaložiť malé úsilie na využitie tohto nástroja. Tento nástroj je ľahko dostupný, zadarmo alebo za minimálny poplatok. Tento nástroj sa volá strategická tabuľka blackjacku. A je to ľahko použiteľný nástroj, ktorý výrazne zvýši vaše šance na úspech v obľúbenej kartovej hre. Keď tento nástroj v blackjacku používate, znížite tým „house edge“, resp. výhodu kasína. Strategická tabuľka blackjacku vám presne povie, ako hrať najlepším spôsobom každú konkrétnu ruku. Tento nástroj používa matematické vzorce na určenie najziskovejšieho spôsobu odohratia každej ruky.

Automaty

Automaty nemajú žiadnu konkrétnu stratégiu, ktorá môže zvýšiť šancu hráča na výhru. Ale predsa je niečo, čo je možné pri hraní slotov využiť. Cieľom tejto stratégie je riskovať čo najmenej peňazí a zároveň mať šancu vyhrať veľký jackpot. Nájdite automat, ktorý ponúka jackpot aspoň 100 tisíc € a zároveň má nízke vkladové minimálne náklady. Dopredu si určite, koľko peňazí ste ochotní stratiť pri hraní automatov. Za túto sumu hrajte, dokým sa peniaze neminú alebo nevyhráte jackpot.