Bomba tohto leta v kasíno eTIPOS.sk: Letná kasíno liga o 100 000 €!

Bomba tohto leta v kasíno eTIPOS.sk: Letná kasíno liga o 100 000 €!

Bombou tohto leta pre všetkých hazardných hráčov bude Letná kasíno liga o 100 000 €, ktorú prináša online kasíno eTIPOS.sk.

Teploty na teplomeri stúpajú, pribúda slnka a dni sa predlžujú. Prichádza leto! A s ním aj obľúbená Letná kasíno liga, ktorú prináša online kasíno eTIPOS.sk. Spríjemnite si nadchádzajúce leto a zmerajte si sily s ostatnými milovníkmi hazardnej zábavy. Navyše môžete získať zaujímavé odmeny v rebríčku kasínovej ligy alebo vyhrať niečo na svojich obľúbených hrách. V hre je bombastická celková dotácia až 100 000 €! Letná kasíno liga prebieha od 1.6. do 31.7., teda počas celého júna a júla.

Letná kasíno liga v kasíno eTIPOS.sk o nadupanú dotáciu 100 000 €

Ako funguje kasínová liga poznajú pravidelní hráči z predošlých mesiacov. Zostávajú obľúbené Double days, ktoré môžu zohrať rozdielovú úlohu v konečnom poradí akcie. Sú to vybrané dni, počas ktorých sa nazbierané body počítajú dvojnásobne a preto sa počas nich oplatí „pritlačiť“ na pílu. V Letnej kasínovej lige budú v prvom termíne od 1.6. do 6.6 a následne v termíne od 13.6. do 19.6.

Chcete vidieť, ako sa vám darilo? Pozrite sa na výsledky tipos a skontrolujte svoje výsledky.

Opäť nechýba ani možnosť získania free spinov. Ak v termíne od 6.6. do 12.6. v rámci tematických večerných turnajov pretočíš na výherných automatoch minimálne 30€, získaš 10 free spinov navyše.

Zapoj sa do Letnej kasíno ligy a hráš nielen o body do rebríčka, zaujímavé odmeny v kasínovej lige, ale tiež máš možnosť trafiť nadupané jackpoty, o ktoré v online kasíno eTIPOS.sk nikdy nie je núdza. Inšpiráciu možno hľadať v posledných mesiacoch, napríklad v apríli padli krátko po sebe tri jackpoty v celkovej hodnote viac ako 100 tisíc €.

Ani máj na parádne výhry nebol chudobný. V priebehu len deviatich dní Zlatý multilevel jackpot spravil z dvoch šťastných výhercov milionárov v prepočte na bývalé slovenské koruny (vyhrali dovedna takmer 70 tisíc €).

Aktuálne sa Zlatý multilevel jackpot v kasíno eTIPOS.sk blíži k hodnote 35 tisíc €. Parádnu hodnotu dosiahol aj EGT jackpot na najvyššj úrovni – viac ako 25 tisíc €. Synot Progressive bonus na diamantovej úrovni sa postupne šplhá k hodnote 20 tisíc € a tiež vyzerá veľmi zaujímavo.

Ako vidieť, v spomínanom online kasíne je stále o čo hrať. Letná kasíno liga prinesie to pravé osvieženie v horúcich dňoch pre každého milovníka adrenalínu, súťaženia a hazardnej zábavy. Užite si leto aj s touto akciou, zabojujte o skvelé výhry a zmerajte si sily s ostatnými hráčmi.